لوله بازکنی در جردن

لوله بازکنی در جردن یک شرکت با سابقه فعالیت بالاست که برای دسترسی افراد در منطقه جردن قرار گرفته است. کارکنان ما پس ازتماس شما به سرعت و در تایم دقیق خود را محل و آدرستان می رسانند. همچنین خدمات چاه باز کنی هم در این شرکت انجام می شود . چاه باز کنی در جردن توسط فنر های بلند وتمیز انجام می شود. رفع گرفتگی های چاه در شرکت ما یا همان چاه باز کنی به دو روش انجام می شود. روش اول استفاده از ژنراتور است که همراه با فنر برقی انجام می شود. و روش دوم توسط پمپ های هوا عمل لوله باز کنی انجام می شود. این دو روش از نظر عملکرد باهم بسیار متفاوت هستند. و هرکدام مزیت های خودشان را دارند.

لوله باز کنی توسط دستگاه ژنراتور در جردن

لوله بازکنی در جردن توسط دستگاه ژنراتور به این دلیل انجام می شود که گرفتگی های سخت را برطرف کند. ژنراتور به همراه فنر مخصوصش کار لوله باز کنی را بسیار آسان کرده اند. ژنراتور باعث شده تا استفاده از لوله باز کن های شیمیایی به حداقل برسد. زیرا مواد شیمیایی حاصل از لوله باز کن ها، بسیار مضر برای سلامتی و محیط زیست هست. گرفتگی های چاه هم انواع مختلفی دارد. گرفتگی های معمولی شامل افتادن اشیا و دستمال های کاغذی و همچنین چربی ها و رسوبات است. این گرفتگی ها با فنر برطرف به سادگی برطرف می شوند. گرفتگی های سخت شامل شن و ماسه و رسوبات شدید هست که باعث مسدودی کامل لوله می شود. که این رسوبات توسط ژنراتور با سه نظام برطرف می شود.
ژنراتور لوله باز کنی
ژنراتور لوله باز کنی

علت استفاده از ژنراتور چیست؟

همانطور که گفتیم، گرفتگی های سخت شامل شن، سیمان و دوقاب مسدودی های شدید را ایجاد می کند. که ژنراتور به دلیل خاصیت انعطاف پذیری بالایی که دارد برای رفع این نوع گرفتگی ها بسیار مناسب است. لوله باز کنی در جردن به دلایل زیر پیشنهاد استفاده از ژنراتور را به شما می دهد:
به این دلیل که باز کننده گرفتگی های سخت است
سرعت بالایی در رفع گرفتگی های لوله وچاه دارد
دارای فنر بلند است که مناسب لوله های طولانی درست شده است
از برق شهری استفاده می کند
کوچک است و می توان آن را راحت حمل کرد

لوله باز کنی توسط دستگاه پمپ تراکم هوا

دستگاه پمپ تراکم هوا برای هر نوع گرفتگی مناسب نیست. اگر مسدودی در لوله بطوری باشد که فتر به داخلش نرود، از دستگاه پمپ تراکم برای رفعش استفاده می شود. فشار زیاد توسط این دستگاه، مشکل گرفتگی را رفع می کند. لوله باز کنی که به خانه شما می آید باید تجربه زیادی در استفاده از دستگاه پمپ تراکم هوا داشته باشد. در ادامه نکاتی را درباره این دستگاه ذکر کرده اینم:
این دستگاه گرفتگی های لوله و سینک شما را به راحتی باز می کند.
وقتی از این دستگاه استفاده می شود، هوای پر فشار در درون لوله ها ایجاد می شود.
رها شدن هوا در درون این پمپ سبب ایجاد صدای بلندی می شود.
ایجاد تراکم در این دستگاه توسط هوای درون خودش ایجاد می شود
هر نوع گرفتگی را می تواند برطرف کند
دستگاه تراکم هوا، گرفتگی های ناشی از سیمان و شن را برطرف نمی کند. زیرا بیشتر باعث مسدودی می شود. این گرفتگی ها توسط دستگاه ژنراتور برطرف می گردد.
دستگاه پمپ تراکم
دستگاه پمپ تراکم

لوله باز کنی در جردن با فنر های تمیز

بهداشت و نظلفت شعار کارکنان در لوله بازکنی جردن است. و همچنین با رعایت پروتکل های بهداشتی از قبیل زدن ماسک، و استاده از فنر های تمیز عمل رفع گرفتگی انجام می شود. لازم به ذکر است که از فنر برای رفع گرفتگی های لوله آشپزخانه استفاده نمی شود. برطرف کردن گرفتگی ها در هر قسمت از لوله ها توسط فنر مخصوص به خودش انجام می شود. مورد بعدی درباره فنر ها این است که بسیار تمیز هستند. پرسنل لوله باز کنی جردن، بسیار در امر بهداشت حساس هست. و همین موضوع باعث شده تا مشتریان زیادی را به خود جلب کند.
فنر لوله باز کنی
فنر لوله باز کنی

رفع بوی بد فاضلاب در لوله باز کنی جردن

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چه چیزی در لوله ها باعث ایجاد بوی بد می شود؟ وقتی چربی ها در لوله ها بماند، کم کم تبدیل به رسوب می شود. این رسوبات رفته رفته باعث کم شدن قطر لوله ها شده و تبدیل به بوی بد می شود. لوله باز کنی جردن با فنر زدن این رسوبات را از بین می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *