لوله باز کنی در پاسداران:

لوله باز کنی پاسداران، یکی از شرکت های معتبر در خیابان پاسداران می باشد. لوله باز کنی پاسداران در محلی واقع شده است که محله های دروس- دیباجی اختیاریه و دولت دسترسی آسانی به آن دارند. این محله ها از قدیمی ترین های تهران است. و خب طبیعت لوله بازکنی پاسداران هم از قدیم جز معروف ترین لوله بازکنی های برای این محله ها بوده و هست. لوله بازکنی پاسداران با قدمت 30 ساله خود، هر روز سعی در به روز کردن خدمات خود کرده است. که درخواست مشتریان خود را در سریعترین زمان ممکن لولانجام دهد. خدماتی مانند لوله باز کنی- رفع بوی بد چاه- فنر زنی و… که در ادامه به بخشی از خدمات لوله بازکنی پاسداران می پردازیم:

لوله بازکنی و تخلیه چاه در پاسداران:

 لوله باز کنی و تخلیه چاه از عمده ترین و معمول ترین خدمات لوله بازکنی پاسداران می باشد. زمانی که چاه های فاضلاب پر و یا مبنا به عواملی مسدود می شوند، نیاز به تخلیه دارند. لوله بازکنی پاسداران توسط ابزار های مخصوص مثل پمپ لجن کش- ساکشن و تانکر تخلیه چاه اقدام باز تخلیه چاه فاضلابتان می کند. به طوری که باعث می شود، در صورت استفاده مجدد از چاهتان دیگر خطر ریزش وجود نداشته باشد. روش های تخلیه چاه با ابزار های ذکر شده تقریبا به یک شکل هستند. اما تنها تفاوت آنها در هزینه شان است.

 

چه زمانی مناسب برای تخلیه چاه است؟

زمان تخلیه چاه از موارد مهمی است که ما همیشه به مشتریانمان اطلاع و اخطار می دهیم. زیرا اگر در زمان درستش انجام نشود، علاوه بر نشت ممکن است منجر به ریزش قسمتی از چاه شود. در پاسداران این اتفاق بسیار افتاده است. که علاوه بر خطر مالی، خطرات جانی هم به بار می آورد. لوله باز کنی در پاسداران، به شما پیشنهاد می دهد که در صورت قدیمی بودن چاه فاضلابتان و طولانی شدن آن، حتما به ما مراجعه کنید.

تخلیه چاه پاسداران
تخلیه چاه پاسداران

چگونه پر شدگی چاه فاضلاب را متوجه شویم؟

چاه ساختمان های محله پاسداران و تهران در طبقات زیرین قرار گرفته است. و درب چاه هم نسبت به زمین نیم مترو یا بیشتر فاصله دارد. به همین دلیل تشخیص پر شدن چاه برای یک فرد عادی دشوار است. افراد عادی تنها از روی انتشار بوی بد چاه، جمع شدن ناگهانی حشراتی مانند سوسک و پرشدن توالت می توانند تشخیص دهند. شما باید با متخصص تماس بگیرید.

تشخیص ترکیدگی لوله در لوله بازکنی پاسداران

در اکثر مواقع لوله ها در دیوار یا عمق زیاد در زمین کار گذاشته می شوند، تشخیص ترکیدگی آن دشوار است. و افراد در خانه ممکن است نتوانند تشخیص دهند. تازه! اگر به موقع شناخته و برطرف نشود در افزایش نرخ قبضتان هم می تواند تاثیر بگذارد.

یک راه ساده برای فهمیدن ترکیدگی لوله همین نمناک شدن سطوحی است که لوله در آن قرار گرفته است. مثلا اگر در دیوار گذاشته شده باشد، رنگ دیوار به استخوانی تغییر رنگ می دهد.

روش دیگربا استفاده از دستگاه های تشخیص لوله است.این دستگاه ها به شما کمک می کند تا ترکیدگی را به درستی متوجه شوید.

راه دیگر استفاده از دستگاه نشت یاب می باشد.

 

رفع ترکیدگی در پاسداران
رفع ترکیدگی در پاسداران

 

لوله باز کنی پاسداران در موارد زیر می توانند به شما کمک کنند

لوله بازکنی به صورت شبانه روزی و سیار

رعایت پروتکل ها یبهداشتی در ایام کرونا

رفع گرفتگی انواع لوله ها به کمک دستگاه ها و روش های مخصوص هر لوله مانند کف شوی حمام- توالت- سینک و..

برطرف کردن بوی نامطبوع فاضلاب. لوله باز کنی پاسداران این کار را در دو صورت انجام می دهد. ممکن است در بعضی مواقع فقط با برطرف کردن گرفتگی، بوی نامطبوع برطرف شود. اما در موارد دیگر ممکن است نیاز به تعویض با بررسی سیستم هوا شود.

در آوردن اشیا از داخل چاه و توالت. این خدمات شامل در آوردن گوشی- انگشتر- پلاک طلا و… می باشد.که اینها معمولا با دستگاه و تجهیزات مخصوص انجام می شود. لازم به ذکر است که اگر با احتیاط و با دستگاه مخصوص این عمل انجام نشود، ممکن است که موضوع حاد تر شود. لوله بازکنی پاسداران در این زمینه مهارت کافی را د ارد.

 

عوامل موثر بر قیمت لوله باز کنی پاسداران

با توجه به شرایط مختلف و سختی کار

مدت زمانی که صرف گرفتگی لوله می شود

نوع تجهیزاتی که استفاده می شود

شرایط آب و هوایی مثل برف و بوران و مسافت و طولانی بودن مسیر تا منزلتان

 

لوله باز کنی با فنر
لوله باز کنی با فنر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *