خالی کردن چاه توالتبازکردن لولهتعرفه قیمت لوله بازکنی وتخلیه چاهگرفتگی لوله فاضلاب

لایروبی چاه

10 درصد تخفیف برای سفارش انلاین

لایروبی چاه

برای لایروبی چاه باید از ماشین های لجن کش استفاده شود اگر لایروبی به موقع انجام نشود ممکن است محتوای داخل چاه سفت شده و لایروبی به درستی انجام نشود.

چاه فاضلاب

همانطور که می‌دانید در شهرها و آپارتمان ها برای خارج کردن فاضلاب و فضولات از منازل چاه هایی را حفر می‌کنند. در حال حاضر برای حفر چاه ابتدا محل مورد نظر را بررسی می کند دلیل اصلی حفر چاه فاضلاب این لست که به کمک ان بتوان فاضلاب و فضولات را از اپارتمان خارج کرد.
خاک بعضی از چاه ها خاصیت جذبی دارند و می‌توانند فاضلاب به خود جذب کرده و کم کم خارج کنند به همین دلیل در هنگام احداث ساختمان ها توجه ویژه ای به چاه فاضلاب اپارتمان خواهد شد در شرایطی ممکن است حفر چاه به روش های استاندارد و اصولی صورت نگیرد که بعد از گذشت زمان در چنین آپارتمان‌هایی امکان از بین رفتن خاک زیر ساختمان و در نتیجه فرونشینی ان وجود دارد.
در چنین شرایطی جان انسان ها به خطر خواهد افتاد به همین دلیل احداث چاه مناسب در هنگام ساخت و ساز از اهمیت بالایی برخوردار است از طرف دیگر مشکلات فاضلابی در این چاه ها بسیاری از فعالیت ها و عملکردهای شما در منزل را دچار اختلال خواهد کرد به همین دلیل باید هرگونه اختلال در عملکرد این چاه ها را جدی گرفته و به سرعت در جهت رفع آن اقدام کنید.

لایروبی-کردن-چاه

زمان استفاده از خدمات لایروبی چاه

با گذشت زمان و تجمع بیش از حد فاضلاب در چاه امکان سخت شدن سنگ ها و خاک اطراف چاه وجود دارد درچنین شرایطی ممکن است فاضلاب ها نیز روی هم انباشته شده و لایه های سختی را در چاه ایجاد کنند و نیاز به استفاده از خدمات لایروبی چاه خواهید داشت. لایروبی یعنی از بین بردن فضولات سنگ ها و مواد رسوب شده در چاه که سبب ایجاد گرفتگی در آن می باشند.
به عنوان مثال برخی از چاه ها در مناطق کوهستانی و سنگی احداث شده‌اند به همین دلیل خاک اطراف آنها خاصیت جذبی کمتری دارند با توجه به این موضوع امکان پر شدن و سخت شدن لایه‌های در آن وجود دارد به همین دلیل استفاده از خدمات لایروبی در این مکان هایی بسیار مهم می باشد.
همچنین اگر تخلیه به درستی و در زمان مقرر انجام نشود بسیاری از مشکلات فاضلابی برای آپارتمان به وجود می آید در چنین شرایطی فعالیت های زیادی از انسان ها تحت تاثیر قرار خواهد گرفت همچنین ممکن است عوامل محیطی مختلف همانند گرما و یا سرما شدید بسیار سخت شود و در چنین شرایطی استفاده از خدمات لایروبی چاه گزینه مناسبی برای حل این مشکل خواهد بود.

لایروبی چاه فاضلاب

در هنگام استفاده از این خدمات ابتدا چاه مورد نظر با استفاده از ماشین های لجن کش که از تجهیزات لوله بازکنی می باشد تخلیه می‌شود این ماشین ها دارای مخزن بسیار حجیمی در جهت نگهداری و حمل و نقل فاضلاب می باشند فضولات موجود در فاضلاب با استفاده از این لوله ها به مخزن ماشین لجن کش منتقل می شود و پس از تخلیه کامل چاه افراد متخصص در این زمینه برای از بین بردن محل های سخت شدگی و آسیب دیده وارد چاه می شوند.
در چنین شرایطی کارشناسان با توجه به مشکل ایجاد شده از ابزار آلات مخصوص در این زمینه استفاده می کنند برای مثال زمانی که سنگ های اطراف چاه دچار گرفتگی باشند آن ها را با استفاده از کلنگ های مخصوص خرد می‌کنند و سپس خاک های حاصل شده از آن را به خارج از چاه منتقل خواهند کرد.
گاهی ممکن است فاضلاب موجود در چاه بسیار سخت شده باشد و با استفاده از ماشین لجن کش بیرون کشیده نشود در چنین شرایطی کارشناسان برای از بین رفتن این فاضلاب به درون چاه نفوذ کرده و با استفاده از دستگاه های مخصوص از ابتدا آن را از هم جدا کرده و سپس خارج می کنند.

ماشین-های-لجن-کش

هزینه های لایروبی چاه

هزینه‌های مربوط به لایروبی چاه با توجه به مشکلات ایجاد شده در چاه شما متفاوت خواهد بود برای مثال در شرایطی ممکن است سخت شدگی در بخش های عمیق‌تری از چاه اتفاق افتاده باشد که در چنین شرایطی خدمات پیشرفته تر و سخت تری به کار گرفته می شود.
با توجه به این موضوع هزینه های ارائه شده برای شما افزایش خواهد یافت و گاهی ممکن است خدمات تخلیه  در چند مرحله انجام شود که این امر در هزینه ها تأثیرگذار خواهد بود البته برای لایروبی چاه محله و یا سطح شهر شما هزینه های چندانی را پرداخت نخواهید کرد و بیشتر این هزینه توسط شهرداری پرداخت خواهد شد در صورت نیاز چاه آپارتمان به لایروبی شما باید با توجه به هزینه ارائه شده این مبلغ را بین سایر اعضای ساختمان تقسیم کنید.

ثبت سفارش انلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
تماس مستقیم با کارشناس