لوله بازکنی ستارخان:

لوله باز کنی ستارخان در منطقه ستارخان قرار گرفته است. ستارخان منطقه ای در غرب تهران و از محله های قدیمی این شهر است.

خدمات لوله باز کنی ستارخان شامل موارد مختلفی است. معمول ترین علت تماس افراد با متخصصین لوله بازکنی، بوی بد و مسدودی چاه فاضلاب است. این مشکل در لوله بازکنی ستارخان به روش های متعدد انجام می شود. مثل رفع گرفتگی فاضلاب و توالت، ترمیم سیستم گردش هوا و تخلیه فاضلاب.

سایر خدمات لوله بازکنی ستارخان شامل: لجن زدایی- تشخیص ترکیدگی لوله- تعمیر وتشخیص ترکیدگی لوله و تعمیر چاه هایی که دچار ریزش شده است.

خلاصه کار های مربوط به لوله بازکنی در ستارخان شامل موارد زیر است:

  • رفع بوی بد چاه فاضلاب

  • بازکردن چاه و گرفتگی توالت فرنگی

  • رفع گرفتگی لوله فاضلاب دستشویی

  • بازکردن گرفتگی سینک ظرفشویی

  • رفع گرفتگی ورودی تخلیه حمام و وان

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی در ستارخان

یکی از بهترین خدمات لوله باز کنی می تواند لوله باز کنی بصورت فوری و شبانه روزی باشد. زیرا در بیشتر موارد، گرفتگی های فاضلاب امری حیاتی است و نمی توان صبر کرد. پس فوری و شبانه روزی بودن یک شرکت لوله بازکنی می توند تا حد زیادی اعتماد مخاطب رو تا حد زیادی بالا ببرد. لوله بازکنی ستارخان هم ازین قائده مستثنی نیست.  متخصصین لوله باز کنی ستارخان ، بصورت شبانه روزی و بی وقفه آماده خدمات به شما هستند. رفع گرفتگی ها و مسدودی های فاضلاب در لوله بازکنی ستارخان، با دستگاه های مخصوص بطور حرفه ای انجام می پذیرد.

عوامل موثر در  قیمت لوله بازکنی  در ستارخان

–          اولین هزینه در این مورد: کنده کاری های لازم در قسمت گرفتگی لوله است.

–          دومین هزینه در لوله بازکنی: نوع فنر زدن در داخل لوله است.

–          سومین عامل بررسی طول لوله ها در فنر زنی است.

–          چهارمین روش میزان سختی که یک گرفتگی در لوله ایجاد شده است.

–          پنجمین روش تعداد دفعات فنر زنی به نسبت سختی گرفتگی می باشد.

–          ششمین روش هم تفاوت فنر زنی در هر مرحله است.

 

لازم به ذکر است که لوله بازکنی ستارخان قبل از انجام لوله بازکنی، ابتدا بررسی می کند که کدام روش مناسب تر برای گرفتگی های خاص است. سپس مناسب با همان روش ابزار مورد نیاز را تهیه میکند. ما در ادامه سه روش از لوله بازکنی را به شما می گوییم:

روش اول استفاده از فنر لوله بازکنی

فنر لوله بازکنی، برای گرفتگی های سطحی است. که برای لوله های طولانی کاربرد بیشتری دارد. زیرا باید انعاطاف بیشتری داشته باشد. فنر لوله بازکنی از دو بخش موتور و فنر تشکیل شده است. فنر لوله باز کنی از یک موتور، وسیله ای دری شکل تشکیل شده است.

فنر به سر این دریل وصب می شود.

علت گرفتگی لوله
علت گرفتگی لوله

روش دوم استفاده از روش تراکم هوا

زمانی که خاک و ماده های اضافی در سطح لوله انباشته می شود، تراکم هوا بسیار مناسب برای رفع این گرفتگی است.  استفاده از روش تراکم هوا بسیار ساده است. به این صورت است که با تلمبه زدن هوای اطراف در درون دستگاه تجمع پیدا می کند و فشرده می شود.

میزان این فشار توسط یک عقربه روی دستگاه نشان داده می شود. در نهایت این هوای فشرده شده در لوله ها سبب رفع گرفتگی می شود.

 

روش سوم استفاده از تلمبه دستی

تلمبه دستی روشی برای رفع گرفتگی های ساده است. تلمبه دستی شامل پمپ و دسته است. شکل این وسیله خیلی جالب است. به این صورت است که یک دسته و یک قطعه پلاستیکی شکل دارد که همان شکل پمپ می باشد. از تلمبه دستی خانم ها هم می توانند استفاده کنند. زیرا روش کار با آن بسیار ساده است. تلمبه را روی دهانه سینک قرار داده و سعی در فشار دادن و رساندن هوا در درون سینک می کنیم. این کار را مرتب چند بار تکرار می کنیم تا تاثیر اصلی را روی گرفتگی ها بگذارد. پس تلمبه دستی در هر خانه ای لازم است.

لوله بازکنی با تلمبه دستی
لوله بازکنی با تلمبه دستی

آشنایی با لوله باز کنی سیار در ستارخان

لوله بازکنی ستارخان خدماتی را ارائه می دهد که انتخاب اکثر مردم است. لوله باز کنی به روش سیار!خدمات سیار به این صورت است که شخص لوله باز کن با سرعت بیشتری به محل شما می آید.

دلیل گرفتگی لوله ها چیست؟

دلایل زیادی برای گرفتگی های لوله وجود دارد. دلایلی شامل : ریختن مواد غذایی در چاه- عدم رعایت مسایل بهداشتی- پسماند های باقی از هر استحمام مثل کف و صابون و مو- دستمال کاغذی و….

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *