لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی تجریش، با استخدام پرنسل متخصص و دستگاه های به روز برای رفع گرفتگی لوله هایتان آماده خدمت رسانی به شماست. زمانی که لوله های شما دچار گرفتگی می شود باید ازخدمات چاه باز کنی استفاده کنید. در این زمینه، شرکت لوله بازکنی تجریش بهترین خدمات را برایتان در نظر گرفته است. کافیست یک بار امتحان کنید. پرسنل ما موظف است خدمات لوله بازکنی را بدون کثیف کاری و منظم و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی انجام دهد. یک از مواردی که لوله بارکنی تجریش برایش ادعا میکند این است که ضمانت 100 درصد در رفع گرفتگی و سایر خدمات را برایتان انجام می دهد. حال می خواهیم در نظر بگیریم که اصلا علت گرفتگی لوله ها چیست؟

علت گرفتگی لوله ها چه می تواند باشد؟

اگر در خانه تان دچار گرفتگی لوله شدید نگران نباشدو و با خود فکر نکنید که چرا این اتفاق افتاد. زیرا این امری طبیعی است. روزانه همه ما استفاده زیادی از سینک- توالت- حمام می کنیم. و مسلما هر چقدر هم که حواسمان باشد، باز هم ممکن است که لوله ها دچار گرفتگی شوند. علت شایع گرفتگی لوله ها ناشی از پسماندهای غذایی- ریزه آشغال- دستمال کاغذی و هرچیزی که زیاد شدن آن راه لوله ها را مسدود می کند می تواند باشد. یا در حمام و توالت، ریخته شدن مو و تجمع مواد چربی پس از هر بار استحمام در لوله ها قرار بگیرد. تمام این موارد در نهایت باعث گرفتگی و بالا زدن آب چاه و در نهایت نشتی می شود.  جال ما متوجه شدیم که علت از کجاست. اما باز هم می گوییم که نگران نباشد. زیرا لوله بازکنی تجریش این کاررا برایتان بدون تخلیه و خراب کاری و حتی کثیف کاری، توسط دستگاه فنر زنی انجام می دهد.

رفع گرفتگی لوله در تجریش
رفع گرفتگی لوله در تجریش

لوله باز کنی در تجریش

تشخیص گرفتگی لوله راحت است.اما برطرف کردن گرفتگی های ناشی از آن کار افراد فنی و با تجربه است. زیرا در خانه فقط گرفاگی های سطحی و جزئی را میتوان برطرف کرد. اما گرفتگی های سخت را باید با دستگاه های مخصوص برطرف کرد. رفع گرفتگی لوله ها توسط چند روش و دستگاه انجام می شود. هر دستگاه مطابق با نوع گرفتگی عمل می کند. این دستگاه ها  و خلاصه ای از عملکردشان را در ادامه برایتان شرح می دهیم:

رفع گرفتگی با فنر برقی لوله باز کنی

فنر برقی یکی از بهترین دستگاه ها برای رفع گرفتگی هاست. که هم گرفتگی های سطحی و هم سخت را ازبین می برد. اما کاربرد اصلیش گرفتگی های سختی است که حاصل از تجمع مصالح مثل سیمان به وجود امده است. این دستگاه از فنر و موتور تشکیل شده است. موتور وسیله ای به شکل دریل است که فنر به سر آن وصل می شود.

رفع گرفتگی با دستگاه تراکم هوا

اگر دلیل گرفتگی لوله های شما تجمع خاک باشد، دستگاه تراکم هوا دقیقا مناسب این گرفتگی است. روش استفاده از این دستگاه به این شکل است که با تلمبه زدن هوای اطراف داخل این دستگاه قرار می گیرد. سپس این هوا فشرده می شود. مقدار این فشار تشکیل شده با عقربه ای که در دستگاه وجود دارد اندازه گیری می شود. در نهایت با قرار دادن سر این دستگاه در دهانه سیفون یا قسمتی از لوله و وارد کردن فشار، گرفتگی برطرف می شود.

لوله باز کنی با مواد شیمیایی

لوله باز کنی با مواد شیمیایی، بیشتر مناسب گرفتگی های ناشی از چربی و مواد زاید است. همچنین برای برطرف کردن بوی بد فاضلاب بکار می رود.

 

لوله باز کنی با مواد شیمیایی
لوله باز کنی با مواد شیمیایی

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص گرفتگی لوله ها توسط دستگاه ها و روش های سنتی و جدید انجام می شود. و کم کم تبدیل به یک تخصص شده است. اگر سیستم خانه تان قدیمی است و لوله هایتان در اکثر مواقع دچار ترکیدگی می شود. و یا زود به زود بعد از هر بار اصلاح گرفتگی، دوباره این جریان ادامه پیدا کرده است، کافیست با لوله بازکنی تجریش تماس بگیرید. تشخیص گرفتگی لوله با دستگاه نشت یاب صورت می گیرد. این دستگاه سیستم به روز و مدرنی دارد. زیرا امواج مادون قرمز را در لوله وارد می کند و اگر لوله ترکیده شده باشد یک آلارم در دستگاه ایجاد می شود. مزیتی که این روش برای پرسنل لوله بازکنی دارد این است که دیگر لازم نیست جایی از دیوار را تخریب کنند. در قدیم تشخیص ترکیدگی با هزینه زیادی مواجه بود. زیرا باید برای فهمیدن ترکیدگی، چند جا را تخریب می کردند. اما با دستگاه نشت یاب این کار خیلی ساده تر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *