لوله بازکنی نیاوران

لوله باز کنی نیاوران در کمتر از 20 دقیقه گرفتگی لوله های شمارا برطرف می کند. تشخیص گرفتگی چاه و لوله ها هم در این شرکت با دستگاه های مخصوص انجام می شود. نیاوران یکی از محله های زیبای شهر تهران است. با توجه به معماری ساختمان های این محله، مشکلات زیادی برای لوله هایشان پیش می آید. مثل گرفتگی و بوی بد فاضلاب که آرامش را از ساکنین این مناطق می گیرد. همین باعث شده تا چاره ای جز استفاده از خدمات به لوله بازکنی نیاوران ندارند.

بسیاری از ساکنان محله نیاوران، با خرید  خانه های نوساز تصور اینکه دیگر گرفتگی لوله به سراغشان نمی آید را دارند. اما به محض برخورد با گرفتگی، دست به استفاده از محلول های شیمیایی و مضر می زنند. که این محلول ها هم آسیب به دست وارد می کنند هم جنس لوله را ازبین می برند. و در نهایت با نازک شدن جنس لوله، منجر به نشتی و نم زدگی می شود. در ادامه به رفع این موارد می پردازیم.

بهترین روش لوله باز کنی نیاوران

ما در ادامه به برخی از روش های باز کردن گرفتگی لوله می پردازیم. اما قبل از آن شما باید بدانید که این روش ها تنها زمانی کاربردی هستند که گرفتگی ها سطحی باشند. تا بتوان مسدودی لوله را باز کرد. اما برای گرفتگی های جدی تر مثل نشت لوله و تخلیه چاه باید با لوله باز کنی نیاوران در میان بگذارید. حال ما روش هایی که شما را در برطرف کردن مسدودی های لوله کمک می کنند را بیان می کنیم. بهترین روش ها استفاده از ابزار هایی مانند دستگاه فنر برقی– دستگاه تراکم هوا- دستگاه واترجت- دستگاه پمپ ساکشن است.

لوله باز کنی نیاوران
لوله باز کنی نیاوران

 

بهترین ابزار برای برطرف کردن لوله مسدود شده چیست؟

از بین تمام ابزار های ذکر شده، از نظر ضمانت- قیمت و انجام کار بدون کثیف کاری، فنر برقی است. زیرا این دستگاه می تواند سخت ترین گرفتگی هارا حتی گرفتگی ناشی از سیمان را برطرف کند. در مقابل اسیبی هم به لوله ها وارد نمی کند.و نیازی به کنده کاری نیست. لوله باز کنی نیاوران این خدمات را با فنر با مقرون به صرفه ترین هزینه برایتان انجام میدهد.

چرا لوله فاضلاب می گیرد؟

لوله های فاضلاب با توجه به موادی که داخلشان قرار می گیرد در معرض گرفتگی و مسدودی قرار می گیرند. گرفتگی های لوله های فاضلاب دلایل زیادی دارد که مهم ترین آنها را برایتان شرح می دهیم:

وجود روغن ها و چربی هایی که در اثر حمام و شستشوی ظروف در لوله ها می ماند

افتادن اشیا ریز و درشت مثل گوشی طلا انگشتر و شن و ماسه هایی که ممکن است در اثر مصالح ریخته شود

تجمع لجن در سیفون ها

تفاله های مواد غذایی که درشت هستند. و همچنین پسماند های میوه و سبزیجات

دستمال کاغذی و نوار بهداشتی

اگر بتوانید این موارد را کنترل کنید می توانید تا مدت ها از گرفتگی لوله تان خیال جم باشید. در مدت طولانی تری لوله های سالم داشته باشید. به هر حال اگر لوله هایتان دچار گرفتگی شد علتش می تواند موارد ذکر شده باشد. پس نگرام نباشید و فورا به لوله باز کنی نیاوران زنگ بزنید. پرسنل و کادر مجرب ما با فنر لوله بازکنی، به سرعت این مشکل را برابتان رفع می کند.

علت گرفتگی لوله
علت گرفتگی لوله
رفع گرفتگی لوله در نیاوران
رفع گرفتگی لوله در نیاوران

لوله باز کنی نیاوران شبانه روزی شد!

به دلیل درخواست های زیاد شما مشتریان عزیز، و وقوع گرفتگی در هر ساعت از شبانه روز، ما تصمیم گرفتیم که خدمات لوله بازکنی را بصورت سیار و شبانه روزی برایتان ارائه دهیم. پس هر زمان و در هر ساعت حتی روز های تعطیل هم، لوله بازمنی نیاوران آماده خدمت رسانی به شماست. ودر کوتاه ترین زمان ممکن خود را به شما می رسانیم.

قیمت ها در لوله بازکنی نیاوران

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه ها با توجه به مواردی که در ادامه بیان می کنیم انجام می شود:

بررسی شرایط آب و هوایی و مسافت طی شده تا منزلتان و همچنین خارج شدن از ساعات اداری.

وجود اشیا در لوله و مدت زمانی که صرف در اوردن آن می شود

وجود مصالح ساختمانی و شدت مسدودی

تعداد فنر زنی از چند خروجی در لوله

هزینه خدمات پیش بینی نشده. مثلا اگر قرار است فقط گرفتگی لوله برطرف شود اما در صورت بررسی احتیاج به تخلیه و یا موارد دیگر باشد. در این صورت هزینه اضافه خورده می شود

هزینه ایاب و ذهاب در زمستان و تابستان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *