تخفیف 10درصدی برای سفارش انلاین

10 درصد تخفیف برای سفارش انلاین

انواع روش های لوله بازکنی 

روش های لوله بازکنی مخصوص  گرفتگی های خاص می باشد. مثلا رفع گرفتگی لوله فاضلاب! یعنی هر گرفتگی، روش باز کردنش متفاوت است. احتمالا برای شما هم پیش آماده است که لوله های خانه تان دچار گرفتگی شده باشد. و شما سعی در برطرف کردن آن داشته باشید. اما تمام روش هایی که بکار برده اید نتیجه نداده است! نگران نباشید. ما در این مقاله به تمام روش های لوله بازکنی می پردازیم.

علت ایجاد گرفتگی در لوله

گرفتگی لوله در واقع زمانی رخ می دهد که در لوله ها اشیاء ریز و درشت و یا آشغال قرار می گیرد. این آشغال ها کم کم در یک جا متمرکز می شوند و در نهایت باعث مسدودی لوله های خانه تان می شود. این مسدودی در نهایت سبب ایجاد بوی نامطبوعی می شود. در این زمان است که شما متوجه می شوید که لوله فاضلابتان دچار گرفتگی شده است. شما ممکن است روش های لوله باز کنی را با راه هایی که خودتان به ذهنتان رسیده انجام داده باشید. که در نهایت به هیچ نتیجه ای هم نرسیده باشید. و با شرکت های لوله باز کنی تماس گرفته و در نهایت باز هم مشکلات حل نمی شود. این شرکت ها در ازای هزینه کم باز هم برای شما کاری انجام نمی دهند.

روش های ساده برای باز کردن گرفتگی لوله

 ما در ادامه به روش هایی می پردازیم که شما خودتان لوله باز کن شوید. این روش ها، برای شما هزینه چندانی ندارد و بدون دردسر انجام می شود. شما اگر خانم هم باشید به راحتی می توانید گرفتگی لوله هایتان را برطرف کنید.

روش اول استفاده از دست برای باز کردن لوله

استفاده از دست برای باز کردن لوله یک از روش های ساده لوله باز کنی است. درست خواندید. دست یک روش ساده و کاربردی برای رفع گرفتگی است. روش کار به این صورت است که شما دست خود را روی دهانه سینک گذاشته و به فشار وارد کنید.

این کار رو چند بار تکرار کنید. تا جایی که فشار هوا و آب به داخل لوله وارد شود. این روش گرفتی های جزئی رو از بین می برد.

روش دوم رفع گرفتگی با آب جوش

آب جوش یکی دیگر از روش های لوله باز کنی است.  زیرا آب جوش خاصیت باز کنندگی لوله را دارد. و می تواند مشکل شما  را برطرف کند. این روش برای گرفتگی هایی مانند روغن، مو، چربی، صابون و…. کاربرد دارد. روش کار به این صورت است که شما یک پارچ آب جوش را به داخل سینک ریخته و صبر می کنید تا کارش را انجام دهد. آب جوش گرفتگی های کف شوی و حمام را برطرف می کند. همچنین گرفتگی هایی که در توالت از فضولات تشکیل شده را نیز برطرف می کند. زیرا باعث نرم شدن فضولات می شود و در نهایت گرفتگی را برطرف می کند.

لوله باز کنی با ابجوش

روش سوم چاه باز کن

چاه بازکن هم یکی دیگر روش های لوله بازکنی است. که می تواند درصورت کارساز نبودن آب جوش، جایگزین مناسبی برای ان شود. به چاه باز کن یا تلمبه دستی لوله باز کن هم گفته می شود. وسیله ساده ای است که به شما در خانه برای گرفتگی های چاه کمک می کند. کار با چاه باز کن بسیار ساده است. عین روشی که با دست گفتیم شما چاه باز کن را در دهانه قسمتی که دچار گرفتگی شده قرار می دهیم. سپس آن را به سمت داخل فشار دهید تا فشار هوای داخل تلمبه به گرفتگی لوله ها فشار وارد کند و آنها را باز نماید. خوب است که در هر خانه ای، لوله باز کن یا تلمبه دستی یافت شود. زیرا به سادگی کی توان بسیاری از گرفتگی ها را رفع کرد. به خاطر داشته باشید که گرفتگی های سخت مثل سنگ و ماسه را با تلمبه دستی نمی توان از بین برد.

لوله باز کنی با تلمبه

روش چهارم استفاده از فنر لوله بازکنی

فنر لوله باز کنی که یکی دیگر از روش های لوله بازکنی شرکت لوله بازکنی سهروردی است، تاثیر گزار تر از روش های قبلی است. فنر لوله بازکنی که فنری طولانیست، مناسب گرفتگی لوله هاست. روش کار سادست. کافیست فنر را داحل لوله قرار داده و با تکان دادن سعی در برطرف کردن گرفتگی ها کنید. این کار را چند بار تکرار کرده تا خوب برطرف شود. از فنر بیشتر در رفع گرفتگی های کفشو ها استفاده می شود. زیرا مسدودی حاصل از خاک و سنگهای ریز را ازبین می برد. 

 

لوله باز کنی با فنر

 

ثبت سفارش انلاین
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها