لوله بازکنی در شیان

این لوله بازکنی در محله شیان واقع شده که در شمال شرقی تهران است و زیر نظر منطقه چهار تهران قرار دارد.

این محله تا هفت خیابان که به ترتیب شیان ۱ و ۲ و ….. و همچنین جنب مجتمع نظامی آجا واقع است. و به خاطر آب و هوای خوب این محله بیشتر مرفع نشینان تهران در این محله سکونت دارند. این محله به خاطر هتل لویزان و مجتمع نظامی آجا و همچنین مغازه ها و شرکت های خوبش مشهور است. و لوله بازکنی شیان هم در همین محله واقع است.

لوله بازکنی شیان به خاطر تجربه فراوان و سال های کاری درخشان مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته و هرکس که تا به حال به این لوله بازکنی در شیان مراجعه کرده بسیار راضی بوده است. این لوله بازکنی به خاطر سرعت زیاد و همچنین استفاده از روش های آسان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. و برای باز کردن لوله های فاضلاب بیشتر از محلول های لوله بازکن بسیار قوی استفاده میکند. اما با اینکه محلول‌های لوله بازکن بسیار قوی هستند، باتوجه به فرمولاسیون آن‌ها مواد محافظت کنندهای زیادی نیز دارند. و گاها از محلول‌های دست ساز آسیب کمتری به لوله ها وارد می‌کنند، به شرط آن که در استفاده از آن‌ها زیاده روی نشود و همچنین برای استفاده از این محلول ها نیاز به دستورالعملی است. که کادر لوله بازکنی شیان به آن وارد هستند و بسیار صحیح این کار را انجام میدهند. پس از استفاده، لوله را حسابی با آب باید شستشو دهید تا آسیبی به لوله وارد نشود. البته لازم به یادآوری است. که محلول لوله بازکن برای انواع گرفتگی‌ها کاربرد ندارد و اگر گرفتگی شما بوسیله یه جسم صورت گرفته است، راه حل آن محلول لوله بازکن نیست و باید جسم خارج شود. که در این شرایط دستگاه لوله بازکنی با استفاده از فنر نیاز می باشد که خدمات لوله بازکنی شیان این دستگاه را دارا میباشد.

لوله بازکنی سرویس و حمام و سینک
لوله بازکنی سرویس و حمام و سینک

همچنین این شرکت علاوه بر باز کردن لوله های فاضلاب گرفتگی های چاه ها را هم باز میکند و بسیاری از خدمات دیگر نیز ارائه میدهد و شامل موارد زیر می باشد:

  1. بازکردن سیفون ظرفشویی

گاهی اوقات لوله های سیفون ها به خاطر تجمع مواد شوینده و صابون ها و همچنین انباشته شدن تکه های مواد غذایی و تجمع پرزهای دستمال کاغذی یا گیر کردن اشیای فلزی دچار گرفتگی میشوند. در این شرایط بهترین کار باز کردن سیفون می باشد .که کادر مجرب لوله بازکنی شیان متخصص در این زمینه بوده. و درطی روند کار با چند گام ساده این مشکل را حل میکنند.

گام اول) ابتدا یک ظرف مناسب زیر سینک قرار میدهند تا پس از باز شدن سیفون آب به داخل آن بریزد. و محیط اطراف سیفون را خیس و کثیف نکند.

گام دوم) متخصص لوله بازکنی شیان پیچ های سیفون را باز میکند. و بدون هیچگونه ضرر زدن به سیفون پیچ ها را باز و راه منتهی به سینک را باز میکنند.

گام سوم) تمام لوله ها و اتصالات سیفون را به درست ترین شکل ممکن جدا میکنند. و فشار آب گرم آنها را تمیز میکنند.

گام چهارم) پس از تمیز شدن کامل لوله ها و تخلیه موادی که در مسیر عبور فاضلاب قرار گرفته اند، مجدد سیفون و اتصالات آن را به سینک وصل میکنند.

  1. باز کردن لوله فاضلاب با جاروبرقی آب

خدمات لوله بازکنی شیان دارای دستگاه جاروبرقی آب نیز می باشند.

جاروبرقی آب نوع خاصی از جاروبرقی ها می باشد. که مکش پرقدرتی دارد و عبور مایعات به تجهیزات داخلی آن آسیبی وارد نمیکند.

جاروبرقی لوله بازکنی
جاروبرقی لوله بازکنی

نحوه استفاده از جاروبرقی آبی

برای استفاده از این نوع جاروبرقی، لوله جارو را به درون چاه یا کاسه توالت باید منتقل کنید .و دهانه چاه را به طور کامل با پارچه مسدود کنید. با انجام این کار راه های ورود هوا به درون چاه مسدود خواهند شد. و با روشن کردن دستگاه، محتوای لوله به کیسه جاروبرقی منتقل میشود.

به همین ترتیب می توان گفت که لوله بازکنی شیان انواع لوله ها را از گرفتگی های شدید و سطحی پاک میسازد.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب ت

  1. تجمع مو و پرز و نخ در لوله فاضلاب

  2. گیر کردن اشیای فلزی و پلاستیکی در لوله های فاضلاب

  3. انباشته شدن مصالح ساختمانی و ذرات جامد در چاه فاضلاب

می توان با استفاده از روش های مختلف ذکر شده تمام این گرفتگی ها را از سطوح لوله های فاضلاب پاکسازی میکنند.

و همچنین کارکنان لوله بازکنی در شیان فقط با یک تماس ساده خیلی سریع خود را به محل مورد نظر میرسانند. و مشکل شما را در کوتاه ترین زمان و به مناسب ترین شکل و با قیمتی بسیار ارزان تر از بقیه شرکت های خدماتی لوله بازکنی مشکل شما را حل میکنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *